Роз’єм N Male без паяння контакту і обтиску. Інструкція, як встановити на кабель RG8

Роз’єм N Male (папа) для кабеля RG8, котрий пропонуємо розглянути, має дуже цікаві особливості. В першу чергу, для його монтажу не потрібно паяти чи обтискувати центральний контакт. По друге також не потрібен крімпер (обтискач, обжимка) для закріплення всього конектора на кабелі. Для цього він закручується фіксуючою гайкою. По третє, центральний контакт вже вмонтований всередину роз’єма і надійно опресований там в діелектрику. Це значно спрощує встановлення роз’єму і крім того унеможливлює шанси втратити центральний наконечник. Адже це дуже дрібна деталь, котру не важко загубити.

N папа без с вмонтированным ценральным контактом

За своїм принципом цей конектор N дуже нагадує роз’єм компанії Times Microwave Systems, про котрий ми писали в попередній статті. Але значно зручніший, оскільки для його надійного монтажу немає потреби у будь якому спеціальному інструменті. Завдяки цьому встановити конектор N Male на кабель RG8 зможе людина, котра вперше займається подібними речами.

Наприклад тому, хто бажає встановити репітер GSM/4G самостійно, не обов’язково замовляти у нас комплект з вже обтиснутим кабелем. Бо в такому разу для просування кабеля в середину будівлі прийдеться свердлити набагато більший отвір – приблизно 2 см. У той час коли сам кабель RG8 (LMR400, 7D-FB) в діаметрі 10 мм.

Зокрема, ці роз’єми можуть бути дуже зручними для військових зв’язківців в умовах бойових дій. Там де є потреба встановити роз’єм якісно, швидко і з мінімальним застосуванням інструментів. Адже для інсталяції конектора N цього типу знадобиться лише такий набір як ніж і гайкові ключі, для закріплення. При їх відсутності підійдуть навіть плоскогубці. Крім того цей роз’єм можна багатократно встановлювати і знімати, у разі потреби.

Отже надаємо покрокову інструкцію з фото, як правильно встановлювати даний роз’єм на такі кабелі як RG8, 7D-FB, LMR400.

Хочемо звернути увагу, що всі складові скрученого роз’єма по замовчуванню знаходяться в тій послідовності, в котрій його потрібно буде встановлювати на кабель. Їх зовсім не багато – це фіксуюча гайка, металевий затискач екрану, металева гільза, пластикова шайба і остання частина роз’єму з вмонтованим в нього центральним контактом.

Разъем N папа с самозажимным механизмом

Мануал по встановленню роз'єма N Male на кабель RG8

Отже спершу одягаємо на кабель гайку:

Как правильно установить разъем N. Инструкция

Відступаємо від краю кабеля 16 мм і робимо навколо нього надріз. Враховуйте силу, щоб при цьому не пошкодити металевий екран кабеля:

Купить коннектор N Male Киев

Щоб легко зняти оболонку, зробіть надріз по довжині кабелю:

Кабель RG8 і роз'єми для нього

Зняти оболонку:

Екран кабеля LMR400

Відігнути оплітку екрану. Відступити від краю кабеля 7 мм, надрізати діелектрик і зняти його, звільнюючи центральний контакт:

Конектор N для быстрого монтажа без обжимки

Звільнений екран бажано десь на половину підрівняти, так як зображено на фото:

Інструкція з фото монтажа роз'єма N папа

Одягнути затискач екрану:

Разборной разъем N папа на закрутке

Одягнути гільзу:

Конектор N Male LMR400 з гайкою

Встановити пластикову шайбу:

Підготовка кабеля для роз'єма N Male

Одягнути на цю збірку останній елемент роз’єма – там де знаходиться запресований центральний конектор. Бажано, якщо на центральній жилі кабелю є якісь задирки, трохи підрівняти їх, наприклад плоскогубцями:

Где купить разъем N для кабеля 7D-FB

І останній етап – закрутити фіксуючу гайку:

Роз'єм N Male на кабелі LMR400

Роз’єм готовий для експлуатації.

Як говорилося вже, конектор без зайвих труднощів можна демонтувати і встановити на інший кабель.

Сподіваємося, що надана інструкція зробить процес встановлення роз’єма N зручним і швидким. А після першої спроби можна вважати, що ви вже професіонал в цій справі. І це гарно, адже встановлення роз’ємів це саме той традиційний бар’єр, котрий може забрати багато часу. А неправильно встановлений, з технічними помилками, взагалі звести на “ніт” всю роботу системи підсилення сигналу.

За придбаннями роз’ємів і консультацією, звертайтесь. Завжди раді допомогти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *